piątek, 25 listopada 2016

Siatki do rynien

Siatka przeciw liściom

Siatki do rynien
Najczęściej spotykanymi zabezpieczeniami przeciw liściom, gałęziom i innym zanieczyszczeniom są plastikowe siatki, do których montażu wystarczają zwykłe nożyczki. Jak jednak wiadomo, plastikowe siatki do rynien mocowane uchwytami (również wykonanymi z tworzywa sztucznego) to rozwiązanie tymczasowe, które trzeba będzie powtórzyć po jakimś czasie.

Jeśli cenisz sobie swoje pieniądze i poszukujesz systemu zabezpieczeń do rynien na lata, dowiedz się więcej na temat metalowych, aluminiowych siatek do rynien. To jedyny taki produkt na rynku! 

Siatki montowane są na rynny poziome (służą do tego siatki płaskie produkowane w długości 100 cm), jednak mogą być również wstawiane w postaci koszyczka - siatka taka służy do zabezpieczania sztucera spustowego (leja) przed przedostaniem się zanieczyszczeń do rury spustowej oraz dalej do kanalizacji.

Możesz dobrać siatki do rynien odpowiednio do kolorystyki Twojego orynnowania oraz stylistyki całego domostwa! Produkujemy metalowe siatki na rynny w KOLORACH! Jeśli chcesz sprawdzić pełną gamę dostępnych kolorów, odwiedź zakładkę "Kolory i Materiały".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz