środa, 24 maja 2017

Hurtownia rynny

Rynny metalowe (stalowe, aluminiowe, tytancynkowe, miedziane) - hurtownia

 

Firma Rynni prowadzi produkcję rynien metalowych wytwarzanych z blachy aluminiowej, stalowej, tytancynkowej, a także miedzianej. Klienci mogą liczyć również na profesjonalny montaż wspomnianych wyrobów oraz wszystkich innych elementów systemu rynnowego ciągnionego. 

Dekarze z kolei mogą liczyć na szereg szkoleń, a także udostępnienie naszej nowoczesnej linii do produkcji systemów rynnowych w stylu amerykańskim (zwanym również niekiedy kanadyjskim).

 

Hurtownia siatek do rynien blaszanych


Cechą wyróżniającą naszą firmę jest hurtowa produkcja siatek do rynien blaszanych. Owe siatki zabezpieczające orynnowanie przed zanieczyszczeniami produkowane są z aluminium, malowane na dowolny kolor z połyskiem lub w macie, a następnie sprzedawane w dróg rodzajach.

Pierwszy z nich to płaska siatka zabezpieczająca na rynnę, drugi z kolej to koszyk do zamieszczenia w leju spustowym, tuż u ujścia do rury spustowej.

Jeśli chcesz nabyć jeden z opisywanych tu produktów, zapraszamy do kontaktu. Oprócz produkcji rynien i hurtowej ich sprzedaży dokonujemy również profesjonalnej instalacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz